فیلم سینمایی 101 سگ خالدار (1961) بدون سانسور

«101 سگ خالدار» داستان یک زن جوان به نام انیتا است که به همراه سگ خالدار اش به یک مسابقه گربه و سگ می‌رود. اما آنها با مشکلاتی مواجه می‌شوند و در این راه با دوستان جدید آشنا می‌شوند. این فیلم با الهام از رمانی به همین نام ساخته شده است و با موضوعاتی مانند دوستی و ماجراجویی همراه است. «101 سگ خالدار» با بازیگران معروف و صحنه‌های جذاب خود توانسته است مخاطبان بسیاری را به سینما جلب کند. این فیلم به عنوان یکی از کلاسیک‌های سینمایی شناخته می‌شود و همچنین به دلیل داستان مهیج و محبوبیت آن، توانسته است به یکی از فیلم‌های برگزیده و مورد توجه سینماگران و منتقدان تبدیل شود.

هنگامی که یک توله سگ دالماسی توسط عوامل کرولا دی ویل ربوده می شود، صاحبان باید آنها را قبل از استفاده از آنها برای یک بیانیه مد شیطانی پیدا کنند.


فیلم “101 دالماسی” یک فیلم خانوادگی و ماجراجویی به کارگردانی استیون هره و با تهیه کنندگی جان هگر و ادوارد زویک است. این فیلم در سال 1996 منتشر شد و داستان حمایت از یک خانواده که برای نجات توله های سگ دالماسی خود که توسط یک زن شیطانی به نام کرولا دی ویل ربوده شده اند را روایت می کند.

بازیگران اصلی این فیلم شامل گلن کلوز، جوئلی ریچاردسون، جف دنیلز، جیمی لی کورتیس و هیو لوری می شود. این فیلم با بازی های هیجان انگیز و شخصیت های فرهنگی محبوبیت بالایی کسب کرده است و توانسته است جایزه اسکار را نیز به خود اختصاص دهد.

منبع فیلم


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *