فیلم سینمایی آغاز باهوبالی (2015) بدون سانسور

“آغاز باهوبالی” یک فیلم درام و ماجرایی محصول سال 2015 است که توسط بازیگر و کارگردان هندی، عادیتیا چوران، ساخته شده است. داستان فیلم در مورد یک پسر جوان به نام شيو، که در یک روستای کوچک در هند زندگی می کند، است. او دوست دختر خانواده محلی یعنی باهوبالی را دوست دارد و او تصمیم می گیرد به او کمک کند تا آرزویش را به دست آورد. اما در میانه راه، شیو و باهوبالی با مشکلات بسیاری روبه رو می شوند که آنها را به چالش می کشاند و…

“آغاز باهوبالی” یک فیلم زیبا و دلنشین است که با داستان جذاب و تصاویر زیبا، توانسته است توجه بسیاری از بینندگان را به خود جلب کند. این فیلم علاوه بر ارائه یک داستان دلچسب، پیام های مثبتی نیز به بینندگان انتقال می دهد و ارزش تماشایی بسیاری دارد.

کودکی از پادشاهی ماهیشماتی توسط افراد قبیله ای بزرگ می شود و روزی از میراث سلطنتی خود، شجاعت پدرش در جنگ و ماموریت سرنگونی حاکم فعلی مطلع می شود.


فیلم “ماهیشماتی: سرزمین ماجراجویی” یک فیلم انیمیشن ماجراجویی و خانوادگی است که در سال 2021 منتشر شد. این فیلم توسط کریس بك‌مپ ساخته شده و داستانش درباره‌ی پسر شجاع یک پادشاه است که بیاستردی یک نیرومند را به دنبال دارد تا سرنگونی حاکم فعلی را به انجام رساند.

بازیگران اصلی این فیلم شامل جیم باسلین، آبی سمون، گمبو دره، میشیل یو
و جریمی ایرونس می باشند.

منبع فیلم


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *