فیلم سینمایی غرش از میان تاریکی (2023) بدون سانسور

این فیلم داستان یک زن جوان به نام اِلینا را روایت می‌کند که در یک شهر کوچک زندگی می‌کند. او به تازگی توانایی شنیدن آوازهایی از میان تاریکی را پیدا کرده است که این آوازها به او لحن‌هایی تلخ و زیبا را می‌آموزد.

اِلینا در تلاش است تا این آوازها را دنبال کرده و به منشأ آن‌ها برسد. او در این راه با دشمنان بزرگی روبرو می‌شود و به تنهایی باید با آن‌ها مقابله کند. اما هر چه او به سمت اصل آوازها حرکت می‌کند، رازهای تاریک و پنهانی از زندگی‌اش به روشنی در می‌آید.
فیلم غرش از میان تاریکی یک ترکیبی از فانتزی و درام است و با بازی هیجان‌انگیز بازیگران حرفه‌ای و صحنه‌های ویژه‌ای برای دیدن و لذت‌بردن ارائه می‌شود.

در چشم انداز تاریک دلتای می سی سی پی، یک مبارز قفس بند برهنه به دنبال بازپرداخت بدهی های خود در آخرین تلاش ناامیدانه برای نجات خانه خانواده مادر خوانده اش در حال مرگ است.


این فیلم با نام “دلتا برنده” (Delta of Venus) در سال 1995 به کارگردانی زانه کانگ و با بازیگری اصلی پاتریک هیکز و بازیگران دیگری مانند مارینا موگان و روبرت دیوی است. این فیلم در ژانر درام و ورزشی ساخته شده است و داستانی از مبارزی است که در تلاش برای نجات خانواده‌اش است.

منبع فیلم


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *