فیلم سینمایی دشمن (2023) بدون سانسور

در فیلم دشمن، دو دوست صمیمی به نام‌های آلی و احسان هستند که در یک شهر کوچک زندگی می‌کنند. آلی یک مرد ثروتمند و موفق است که همیشه به دوستش کمک می‌کند و او را در مشکلات اندکشان حمایت می‌کند. اما زمانی که یک سری اتفاقات ناگوار در شهر رخ می‌دهد، روابط دوستانه آن‌ها به چالش کشیده می‌شود.

آلی و احسان در مواجهه با مشکلات اخلاقی و اختلافات ایدئولوژیکی به دو فرد مختلف تبدیل می‌شوند و روابط دوستانه آن‌ها به نقطه اوج خود می‌رسد. آیا آن‌ها قادر خواهند بود به دوستی قدیمی‌شان بازگردند یا این مشکلات بیشتر آن‌ها را از هم دور می‌کند؟

فیلم دشمن به کارگردانی محمد امین نوروزی و با بازیگران برجسته‌ای مانند شهاب حسینی و پارسا پیروزفر اکران شد و با پرداخت به موضوعات اجتماعی و اخلاقی، توانست نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کند.

مرغ و جونیور یک قطعه زمین منزوی را مزرعه می‌کنند که نسل‌ها در خانواده جونیور بوده است، اما وقتی یک غریبه ناخوانده با یک پیشنهاد شگفت‌انگیز در خانه‌شان ظاهر می‌شود، زندگی آرام آنها به آشوب کشیده می‌شود.


فیلم “کفش‌های قرمز” (The Shoes of the Fisherman) در سال 1968 به کارگردانی مایکل اندرسون ساخته شده است. از بازیگران اصلی این فیلم می‌توان به آنتونی کوین، جان گریگ، دیوید جانسون و لارس شنایدر اشاره کرد.

منبع فیلم


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *