فیلم سینمایی چاپاک (2020) بدون سانسور

فیلم “چاپاک” داستان یک معلم دبیرستانی به نام پاکیستان است که با روش‌های نوآورانه‌اش توانسته‌است تأثیر مثبتی روی زندگی دانش‌آموزانش بگذارد. او با استفاده از متدهای تدریس غیرمعمول مانند بازی‌ها و روایت داستان‌ها، توانسته‌است محیطی دوستانه و آموزشی را برای دانش‌آموزانش فراهم کند. این فیلم به زیبایی نشان می‌دهد که چگونه یک معلم می‌تواند با عشق و انگیزه خود به شکل مثبتی تأثیر مثبتی بر زندگی دانش‌آموزانش بگذارد و در آنجا بر خلاف سیستم تعلیمی رسمی و محیط‌های پر استرس دیگر مدارس، یادگیری مبتنی بر تجربه و رویاپردازی امکان پذیر است.

آزمایشات و پیروزی های مالتی، یک بازمانده از اسیدپاشی. از بررسی حمله گرفته تا مراحل دادگاه، درمان پزشکی تا درمان عاطفی. چاپاک داستان روح تزلزل ناپذیر انسانی است.


فیلم “چاپاک” به کارگردانی سنجیت سیلکول و با بازیگران اصلی آیشواریا رای، راندیر کاپور و ریشی کاپور به تصویر کشیده شده است. این فیلم بر اساس داستان واقعی زنی به نام لاکشمی اگراوال می‌باشد که به عنوان یک بازمانده از اسیدپاشی، روایت می‌شود و ماجراهای او از زمان حمله تا زمانی که به عنوان یک فعال حقوق زنان شناخته شد، به تصویر کشیده شده است.

منبع فیلم


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *